Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Apelācijas instances tiesa lemj par labu AS “Latvijas balzams”
Emitents Latvijas Balzams, AS (097900BGLZ0000056644)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-12-05 09:59:06
Versijas komentārs
Teksts

AS “Latvijas balzams” (turpmāk tekstā arī “Sabiedrība”) vadība informē, ka apelācijas instances tiesa ir skatījusi 2018. gada oktobrī privātpersonu iesniegto nemantiska rakstura prasības pieteikumu.

Pieteikuma iesniedzēji sūdzējās par komerctiesību procesuālās kartības neievērošanu, sludinājuma formulējumu par akcionāru sapulces sasaukšanu, dokumentu kopiju neizsniegšanu, kā arī apstrīdēja 2018. gada 14. jūnija AS “Latvijas balzams” akcionāru sapulces lēmumu pieņemšanu par gada pārskata apstiprināšanu un par peļņas izlietošanu. Tāpat Prasītāji lūdza tiesu uzlikt pienākumu Sabiedrībai izsniegt tādu informāciju, uz ko tai nav tiesību, turklāt kas tiesiski iespējamajā apjomā jau bija publiski pieejama.

Apelācijas instances tiesa nosprieda, ka prasība nav pamatota un tā tika noraidīta pilnā apmērā. Sabiedrības vadība uzsver, ka tā ievēro korporatīvās pārvaldības un likumdošanas prasības.

 

AS "Latvijas balzams"

Valdes priekšsēdētājs

Intars Geidāns

Pielikumi