Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Ir noslēgusies Olainfarm 2019. gada 3. ceturkšņa virtuālā konference
Emitents Olainfarm, AS (213800WCG52W62ENOP27)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-12-11 19:22:34
Versijas komentārs
Teksts

11.decembrī AS „Olainfarm” aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess (Jeroen Weites) un Investoru attiecību konsultants Jānis Dubrovskis analizēja 2019. gada 3. ceturkšņa un 9 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēja par citām aktualitātēm uzņēmumā.

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/2sg4rPa, savukārt virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pievienota paziņojuma pielikumā.  Alternatīvo snieguma rādītāju aprēķina metodika ir atklāta 2018.gada pārskatā (20.lpp.) un finanšu pārskatā par 2019.gada 6 mēnešiem (17.lpp.).

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās virtuālajā konferencē un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

AS “Olainfarm” ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS “Olainfarm” produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 60 pasaules valstīm, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

Papildu informācija:

Jānis Dubrovskis

AS “Olainfarm” investoru attiecību konsultants

Tel. +371 29178878

E-pasts: janis.dubrovskis@olainfarm.com

Pielikumi