Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Paziņojums par AS "Latvenergo" obligacionāru sapulces rezultātiem
Emitents Latvenergo, AS (213800DJRB539Q1EMW75)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-12-13 12:42:34
Versijas komentārs
Teksts

AS "Latvenergo" ar šo informē, ka 2019.gada 12.decembrī AC Hotel by Marriott Riga, Dzirnavu ielā 33, Rīgā, LV-1010, Latvijā, norisinājās obligacionāru sapulce 100 000 000 EUR obligāciju ar dzēšanas termiņu 2022.gadā (ISIN kods: LV0000801777), kas emitētas AS "Latvenergo" Otrās obligāciju piedāvājuma programmas 100 000 000 EUR apmērā ietvaros, turētājiem.

Obligacionāru sapulcē obligacionāri pieņēma lēmumu sniegt AS "Latvenergo" piekrišanu AS "Latvijas elektriskie tīkli" akciju atsavināšanai. Par piekrišanas sniegšanu nobalsoja obligacionāri, kuru turējumā atrodas obligācijas 68 627 000 EUR nominālvērtībā. Pret piekrišanas sniegšanu nebalsoja neviens no obligacionāriem.

Obligacionāru sapulces protokola izraksts un sniegtā piekrišana ir pievienota šī paziņojuma pielikumā. Ar obligacionāru sapulces protokola pilnu tekstu obligacionāri var iepazīties AS "Latvenergo" telpās Pulkveža Brieža ielā 12, Rīgā, LV-1230, Latvijā, darba dienās AS "Latvenergo" darba laikā pēc pieprasījuma.

Papildu informācija:

Jānis Irbe
Finanšu un kredītu vadības direktors
Tālrunis: +371 67 728 239

Inese Vilciņa
Finansēšanas un investoru attiecību vadītāja
Tālrunis: +371 67 728 767

E-pasts: investor.relations@latvenergo.lv

www.latvenergo.lv

Par Latvenergo

Latvenergo koncerns ir viens no lielākajiem enerģijas tirgotājiem Baltijā, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, dabasgāzes tirdzniecību, elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu un pārvades aktīvu nomu. AS "Latvenergo" vairākus gadus ir atzīta par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu. Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody's AS "Latvenergo" ir novērtējusi ar investīciju pakāpes kredītreitingu Baa2/stabils.

Latvenergo koncernā ietilpst mātessabiedrība AS "Latvenergo" (elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība, dabasgāzes tirdzniecība) un meitassabiedrības - AS "Latvijas elektriskie tīkli" (pārvades aktīvu noma), AS "Sadales tīkls" (elektroenerģijas sadale), Elektrum Eesti, OÜ (elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecība Igaunijā), Elektrum Lietuva, UAB (elektroenerģijas un dabazgāzes tirdzniecība Lietuvā), AS "Enerģijas publiskais tirgotājs" (elektroenerģijas obligātā iepirkuma administrēšana) un SIA "Liepājas enerģija" (siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība Liepājā, elektroenerģijas ražošana). Visas AS "Latvenergo" akcijas pieder valstij un to turētāja ir Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija.

Pielikumi